CDRH8D43HPNP-4R7NC
MFR.Part #
CDRH8D43HPNP-4R7NC
JLCPCB Part #
C2455131
Package
SMD,8x8mm
Description
20.7mΩ 3.9A 4.7uH 6.2A ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS