CDRH5D28RNP-390NC
MFR.Part #
CDRH5D28RNP-390NC
JLCPCB Part #
C17479399
Package
SMD,6x5.9mm
Description
209.5mΩ 39uH 680mA ±30% SMD,6x5.9mm Power Inductors ROHS