CDRR94NP-180MC
MFR.Part #
CDRR94NP-180MC
JLCPCB Part #
C2455083
Package
SMD,12.9x9.4mm
Description
1.2A 146mΩ 18uH 2.6A ±20% SMD,12.9x9.4mm Power Inductors ROHS