CDRR157NP-1R3MC
MFR.Part #
CDRR157NP-1R3MC
JLCPCB Part #
C17435442
Package
SMD,18.5x15mm
Description
1.3uH 17A 5.7mΩ 9.2A ±20% SMD,18.5x15mm Power Inductors ROHS