CDRH8D58/LDNP-6R2NC
MFR.Part #
CDRH8D58/LDNP-6R2NC
JLCPCB Part #
C2454976
Package
SMD,8x8mm
Description
16mΩ 3.3A 3.3A 6.2uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS