CDRH8D43RT125NP-8R2NC
MFR.Part #
CDRH8D43RT125NP-8R2NC
JLCPCB Part #
C17248701
Package
SMD,8x8mm
Description
2.85A 40.8mΩ 4A 8.2uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS