CDRH8D43RT125NP-100MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH8D43RT125NP-100MC
JLCPCB Part #
C2599401
Package
SMD,8x8mm
Description
10uH 2.7A 3.5A 36mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS