CD73NP-270MC
MFR.Part #
CD73NP-270MC
JLCPCB Part #
C17620249
Package
SMD,7.8x7mm
Description
153mΩ 27uH 940mA ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS