CDRH80D65BT150NP-102MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH80D65BT150NP-102MC
JLCPCB Part #
C2596010
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
1.98Ω 1mH 350mA 430mA AEC-Q200 ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS