CDRH5D14NP-1R4NC
MFR.Part #
CDRH5D14NP-1R4NC
JLCPCB Part #
C2454590
Package
SMD,6.1x5.8mm
Description
1.4uH 2.8A 2.8A 22mΩ ±30% SMD,6.1x5.8mm Power Inductors ROHS