CDRH74NP-100MC-B
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH74NP-100MC-B
JLCPCB Part #
C879412
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.84A 10uH 38mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS