CDRH70D45BT150NP-101MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH70D45BT150NP-101MC
JLCPCB Part #
C2595985
Package
SMD,7.7x7.3mm
Description
100uH 300mΩ 920mA 920mA ±20% SMD,7.7x7.3mm Power Inductors ROHS