CDPH73NP-220NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDPH73NP-220NC
JLCPCB Part #
C2454961
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
-20%~+25% 130mΩ 1A 22uH Magnetic Shielded Inductor SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS