CY0630AT125DS-4R7MC
MFR.Part #
CY0630AT125DS-4R7MC
JLCPCB Part #
C2998759
Package
SMD,7x6.6mm
Description
33.3mΩ 4.7uH 4.8A 6.5A AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS