CDRH6D28NP-100NC
MFR.Part #
CDRH6D28NP-100NC
JLCPCB Part #
C312982
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
1.7A 10uH 48mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS