RCH875NP-272K
MFR.Part #
RCH875NP-272K
JLCPCB Part #
C2454430
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
100mA 160mA 2.7mH 8.72Ω ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS