CR43NP-680KC
MFR.Part #
CR43NP-680KC
JLCPCB Part #
C5972707
Package
SMD-4P,4.8x4.3mm
Description
1.117Ω 370mA 68uH ±10% SMD-4P,4.8x4.3mm Power Inductors ROHS