CDRH5D28RBH125NP-1R8PC
MFR.Part #
CDRH5D28RBH125NP-1R8PC
JLCPCB Part #
C171605
Package
SMD,6.2x5.9mm
Description
1.8uH 22.5mΩ 3.4A 5.7A AEC-Q200 ±25% SMD,6.2x5.9mm Power Inductors ROHS