CDRH50D20T150NP-100MC
MFR.Part #
CDRH50D20T150NP-100MC
JLCPCB Part #
C2890507
Package
2020
Description
1.41A 1.51A 10uH 120mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 2020 Power Inductors ROHS