CDRH4D28NP-8R2NC
MFR.Part #
CDRH4D28NP-8R2NC
JLCPCB Part #
C2454962
Package
SMD,4.7x4.7mm
Description
1.04A 8.2uH 87mΩ ±30% SMD,4.7x4.7mm Power Inductors ROHS