CDRH3D14/LDNP-1R2NC
MFR.Part #
CDRH3D14/LDNP-1R2NC
JLCPCB Part #
C2639203
Description
1.2uH 1.5A 1.5A 30mΩ ±25% 1515 Power Inductors ROHS