CDRH50D28BT150NP-1R5NC
MFR.Part #
CDRH50D28BT150NP-1R5NC
JLCPCB Part #
C2596012
Package
SMD,5.3x5mm
Description
1.5uH 20mΩ 3A 5.5A AEC-Q200 ±30% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS