CDRH12D78/ANP-221MC
MFR.Part #
CDRH12D78/ANP-221MC
JLCPCB Part #
C17269433
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
1A 220uH 308mΩ ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS