CDRH127NP-271MC
MFR.Part #
CDRH127NP-271MC
JLCPCB Part #
C2455605
Package
SMD,12x12mm
Description
1.48A 1.4A 270uH 420mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS