CY1770AT125DS-470MC
MFR.Part #
CY1770AT125DS-470MC
JLCPCB Part #
C3029018
Package
SMD,17.5x17mm
Description
41mΩ 47uH 7A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,17.5x17mm Power Inductors ROHS