CDRH127L125NP-681MC
MFR.Part #
CDRH127L125NP-681MC
JLCPCB Part #
C3222932
Package
SMD,12x12mm
Description
1.102Ω 680uH 750mA 980mA AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS