CDRH125NP-2R1NC
MFR.Part #
CDRH125NP-2R1NC
JLCPCB Part #
C2639002
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
-20%~+30% 11mΩ 2.1uH 7A SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS