CDRH125NP-561MC
MFR.Part #
CDRH125NP-561MC
JLCPCB Part #
C2455078
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
540mA 560uH 660mΩ ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS