CDRH8D38NP-470NC
MFR.Part #
CDRH8D38NP-470NC
JLCPCB Part #
C2453999
Package
SMD,8x8mm
Description
1.42A 1.52A 151mΩ 47uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS