CDRH50D28BT150NP-6R8NC
MFR.Part #
CDRH50D28BT150NP-6R8NC
JLCPCB Part #
C2595950
Package
SMD,5.3x5mm
Description
1.7A 2A 6.8uH 75mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS