CDRH10D68/ANP-820MC
MFR.Part #
CDRH10D68/ANP-820MC
JLCPCB Part #
C2455834
Package
SMD-4P,10x10mm
Description
1.03A 172mΩ 82uH ±20% SMD-4P,10x10mm Power Inductors ROHS