CDRH10D68/ANP-561MC
MFR.Part #
CDRH10D68/ANP-561MC
JLCPCB Part #
C2455829
Package
SMD-4P,10x10mm
Description
400mA 560uH 965mΩ ±20% SMD-4P,10x10mm Power Inductors ROHS