CD75NP-560KC
MFR.Part #
CD75NP-560KC
JLCPCB Part #
C2639330
Package
SMD,7.8x7mm
Description
240mΩ 56uH 940mA ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS