CDRH8D28NP-220NC
MFR.Part #
CDRH8D28NP-220NC
JLCPCB Part #
C2452969
Package
SMD,8x8mm
Description
1.6A 1.6A 22uH 76mΩ ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS