CD43T125NP-270MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CD43T125NP-270MC
JLCPCB Part #
C2599370
Package
SMD,4.8x4.3mm
Description
27uH 330mΩ 620mA 620mA Unshielded Inductor ±20% SMD,4.8x4.3mm Power Inductors ROHS