CD54NP-680KC
MFR.Part #
CD54NP-680KC
JLCPCB Part #
C2455158
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
460mΩ 610mA 68uH ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS