CD54NP-470LC
MFR.Part #
CD54NP-470LC
JLCPCB Part #
C2453021
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
370mΩ 47uH 720mA ±15% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS