CDRH127NP-4R7NC
MFR.Part #
CDRH127NP-4R7NC
JLCPCB Part #
C2998768
Package
SMD,12x12mm
Description
-20%~+40% 11.3A 15.8mΩ 4.7uH 6.8A Magnetic Shielded Inductor SMD,12x12mm Power Inductors ROHS