RCR875DNP-330L
MFR.Part #
RCR875DNP-330L
JLCPCB Part #
C6171296
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.3A 140mΩ 33uH ±15% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS