CD105T125NP-150MC
MFR.Part #
CD105T125NP-150MC
JLCPCB Part #
C2599410
Package
3640
Description
15uH 2.54A 2.54A 43mΩ AEC-Q200 ±20% 3640 Power Inductors ROHS