SWXSBBCVE0-16.000000
MFR.Part #
SWXSBBCVE0-16.000000
JLCPCB Part #
C22446949
Description
-40℃~+85℃ 12pF 16MHz 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS