SWXSHBCVE0-12.288000
Extended
Manufacturer
Starwave
MFR.Part #
SWXSHBCVE0-12.288000
JLCPCB Part #
C22446905
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 12.288MHz 20pF 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS