GYB27000
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GYB27000
JLCPCB Part #
C6266926
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 10.2mm 1000@1MHz 2.3pF~27pF Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS