GXE18002
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GXE18002
JLCPCB Part #
C5755843
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 10.2mm 1500@1MHz 2.6pF~18pF Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS