GUF1R250
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GUF1R250
JLCPCB Part #
C6565188
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 0.3pF~1.2pF 4000@250MHz 5.8mm 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS