GGN12000
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GGN12000
JLCPCB Part #
C6564503
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 0.8pF~12pF 20.24mm 500@20MHz 750V 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS