GNC2R500
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GNC2R500
JLCPCB Part #
C6626932
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 0.4pF~2.5pF 3000@250MHz 5.8mm Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS