GGL18000
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GGL18000
JLCPCB Part #
C6260719
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 0.8pF~18pF 34.52mm 500@20MHz Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS