GKRP20066
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GKRP20066
Description
-40℃~+85℃ 1.3mm 150@1MHz 25V 5pF~20pF - Trimmers, Variable Capacitors ROHS