GXD60000
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GXD60000
JLCPCB Part #
C6630166
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 11mm 1500@1MHz 6pF~60pF Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS